Pagina opties

Groter
A A

Samenstelling gemeenteraad

J.W. (Jon) van Eenennaam

J.W. van Eenennaam
contactgegevens en taken J.W. (Jon) van Eenennaam
FunctieFractievoorzitter
AdresZeggegors 41
3271 XJ  Mijnsheerenland
Telefoonnummer0186 - 603 576
E-mailadresjon.van.eenennaam@binnenmaas.nl
Politieke partijGemeentebelangen Binnenmaas

A. (Albert) Scheerhoorn

A. Scheerhoorn
contactgegevens en taken A. (Albert) Scheerhoorn
FunctieGemeenteraadslid
Adresde Heul 10
3299 WH  Maasdam
Telefoonnummer078 - 676 54 41
E-mailadresalbert.scheerhoorn@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Ambtenaar Algemene dienst Gemeente Roosendaal
  • Eigenaar Administratie en belasting-kantoor Scheerhoorn
Politieke partijGemeentebelangen Binnenmaas

J.A.S. (Jamy) de Jonge

J.A.S. de Jonge
contactgegevens en taken J.A.S. (Jamy) de Jonge
FunctieGemeenteraadslid
AdresAveling 1
3271 VA  Mijnsheerenland
Telefoonnummer06 - 267 823 45
E-mailadresjamy.de.jonge@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Account manager Minkels bv
Politieke partijGemeentebelangen Binnenmaas

A. (Arieanne) Daane MMI

A. Daane MMI
contactgegevens en taken A. (Arieanne) Daane MMI
FunctieGemeenteraadslid
AdresAtalanta 76
3295 PD  's-Gravendeel
Telefoonnummer078 - 8433911
E-mailadresarieanne.daane@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Lid Gemeenschappelijk orgaan Openbaar Primair Onderwijs HW
  • Begeleider Gemiva SVG

  • Voorzitter van het bestuur st. Kinderopvang Cromstrijen

Politieke partijGemeentebelangen Binnenmaas

H.C. (Erik) van der Linden

H.C. van der Linden
contactgegevens en taken H.C. (Erik) van der Linden
FunctieGemeenteraadslid
AdresVlasstraat 62
3295 TN  's-Gravendeel
Telefoonnummer06 - 513 172 75
E-mailadreserik.van.der.linden@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Ambtenaar Algemene dienst Gemeente Rotterdam
  • Voorzitter Stichting Omloop HW
  • Jurylid KNWU
  • Secretaris Stichting Avond4daagse 's-Gravendeel
Politieke partijGemeentebelangen Binnenmaas

L.P. (Leo) Kerpel

L.P. Kerpel
contactgegevens en taken L.P. (Leo) Kerpel
FunctieGemeenteraadslid
AdresZeggegors 42
3271 XL  Mijnsheerenland
Telefoonnummer0186 - 605 841
E-mailadresleo.kerpel@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Afstudeerbegeleider WO Master NCOI
  • Lid Raad van Bestuur Omroep Hoeksche Waard

Politieke partijGemeentebelangen Binnenmaas

dr. P.D. (Peter) van Loo

dr. P.D. van Loo
contactgegevens en taken dr. P.D. (Peter) van Loo
FunctieFractievoorzitter
AdresBuitenlanden 12
3274 MB  Heinenoord
Telefoonnummer0186 - 602 008
E-mailadresPeter.van.Loo@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Lid Raad van toezicht Stichting tot bevordering Afstandseducatie
  • Voorzitter Politiek beraad CDA Hoeksche Waard
  • Burgemeesterscout/contactpersoon CDA Zuid-Holland
  • Voorzitter kerkenraad Hervormde Gemeente Heinenoord
  • Lid HRM-commissie CDA Zuid-Holland
Politieke partijCDA

A. (Adrie) Tolenaars

A. Tolenaars
contactgegevens en taken A. (Adrie) Tolenaars
FunctieGemeenteraadslid
AdresPlatte Schenkel 1
3295 KJ  's-Gravendeel
Telefoonnummer078 - 673 21 76
E-mailadresAdrie.Tolenaars@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Voorzitter/diaken Kerkenraad van de Gereformeerde kerk van ‘s- Gravendeel
Politieke partijCDA

drs. J.H. (Joanne) Blaak-van de Lagemaat

drs. J.H. Blaak-van de Lagemaat
contactgegevens en taken drs. J.H. (Joanne) Blaak-van de Lagemaat
FunctieGemeenteraadslid
AdresBoezemvliet 24
3299 XP  Maasdam
Telefoonnummer078 - 676 46 32
E-mailadresjoanne.blaak@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Directeur St. Leger des Heils Zuidwest Nederland
  • Bestuurslid St. Majoor Bosshardtprijs
  • Stuurgroeplid Veiligheidshuis ZHZ
Politieke partijCDA

A.C. (Arie) Gravendeel

A.C. Gravendeel
contactgegevens en taken A.C. (Arie) Gravendeel
FunctieGemeenteraadslid
AdresAveling 6
3271 VA  Mijnsheerenland
Telefoonnummer06 - 515 859 16
E-mailadresarie.gravendeel@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Senior cliënt portfolio manager MN
  • Lid Rekenkamer-commissie HW
Politieke partijCDA

L.V.M. (Leon) Niemantsverdriet

L.V.M. Niemantsverdriet
contactgegevens en taken L.V.M. (Leon) Niemantsverdriet
FunctieFractievoorzitter
AdresHof van Weede 5
3299 WK  Maasdam
Telefoonnummer06 - 226 358 77
E-mailadresleon.niemantsverdriet@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Manager Employee Benefits ECT
  • Secretaris SBPVH
Politieke partijVVD

C.L. (Niels) Polet

C.L. Polet
contactgegevens en taken C.L. (Niels) Polet
FunctieGemeenteraadslid
AdresMolenvlietlaan 44
3271 BN  Mijnsheerenland
Telefoonnummer06 - 547 120 50
E-mailadresniels.polet@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Directeur Grootaandeelhouder Poco Company
  • Directeur Grootaandeelhouder Polet Holding
  • Mede-eigenaar VOF Add Control
  • Eigenaar Bistro Michel
Politieke partijVVD

D. (Dirk) Groeneveld

D. Groeneveld
contactgegevens en taken D. (Dirk) Groeneveld
FunctieGemeenteraadslid
AdresSingel 43
3295 GJ  's-Gravendeel
E-mailadresdirk.groeneveld@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Inspecteur Eenheid Rotterdam
Politieke partijVVD

P. (Piet) Westdijk

P. Westdijk
contactgegevens en taken P. (Piet) Westdijk
FunctieFractievoorzitter
AdresMáximaplein 15
3297 CX  Puttershoek
Telefoonnummer078 - 676 34 84
E-mailadrespiet.westdijk@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Parttime Projectleider PBO radio HW
  • Lid namens FNV bondgenoten Onderhandelings-delegatie Suiker CAO
Politieke partijPvdA

J.M. (Jan Maarten) Dank

J.M. Dank
contactgegevens en taken J.M. (Jan Maarten) Dank
FunctieGemeenteraadslid
AdresBernhardstraat 1/c
3274 AB  Heinenoord
Telefoonnummer0186 - 604 111
E-mailadresjanmaarten.dank@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Gebiedsmanager bij KindeRdam kinderopvang
  • Eigenaar/directeur Dank Managementkompas

Politieke partijPvdA

A.D. (Adriaan) van der Wulp

A.D. van der Wulp
contactgegevens en taken A.D. (Adriaan) van der Wulp
FunctieFractievoorzitter
AdresLokkenstraat 62
3295 VH  's-Gravendeel
Telefoonnummer078 - 673 22 83
E-mailadresAdriaan.van.der.Wulp@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Manager accountant Deloitte Accountancy & Advies B.V.
  • Penningmeester Stichting Adullam-comité Puttershoek
  • Lid (diaken) Kerkenraad Oud Gereformeerde Gemeente ‘s-Gravendeel
Politieke partijSGP

J. (Hans) Hoek

J. Hoek
contactgegevens en taken J. (Hans) Hoek
FunctieGemeenteraadslid
AdresReedijk 1a
3274 KG  Heinenoord
Telefoonnummer0186 - 602 101
E-mailadreshans.hoek@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Eigenaar Tuinbouwbedrijf
Politieke partijSGP

H.E. (Huibert) Steen

H.E. Steen
contactgegevens en taken H.E. (Huibert) Steen
FunctieFractievoorzitter
AdresWestdijk 5
3274 KG  Heinenoord
Telefoonnummer06 - 831 674 54
E-mailadreshuibert.steen@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Gestalt-therapeut Praktijk Artan
  • Vrijwilliger Hoekschewaards Landschap
  • Voorzitter Kerkenraad Gereformeerde vrijgemaakt Barendrecht-Pernis- Albrandswaard
  • Werkgroep oprichting Stichting Present
Politieke partijChristenUnie

J.A.M. (Hans) Nieland

J.A.M. Nieland
contactgegevens en taken J.A.M. (Hans) Nieland
FunctieFractievoorzitter
AdresHeyne van Althenastraat 34
3274 CD  Heinenoord
Telefoonnummer0186 - 603 974
E-mailadresHans.Nieland@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Ambtenaar Gemeente Rotterdam
Politieke partijFractie Nieland

P. (Piet) Baars

P. Baars
contactgegevens en taken P. (Piet) Baars
FunctieFractievoorzitter
AdresNoord Voorstraat 5
3295 BL  's-Gravendeel
Telefoonnummer078 - 673 49 57
E-mailadresPiet.Baars@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Directeur/vennoot Baars Interim Project-management
  • Directeur/eigenaar Langgoed bv
  • Directeur/eigenaar Heel&Goed bv
  • Directeur/vennoot De Poolkring vof
  • Bestuurslid Oranjevereniging 's-Gravendeel
  • Bestuurslid St. MOZ KIDS
Politieke partijFractie Baars

P.M.G. (Peet) van Meel

P.M.G. van Meel
contactgegevens en taken P.M.G. (Peet) van Meel
FunctieFractievoorzitter
AdresGoudsbloemstraat 8
3295 SG  's-Gravendeel
Telefoonnummer078 - 673 46 11
E-mailadrespeet.van.meel@binnenmaas.nl
Nevenfuncties
  • Directeur P.M.G. van Meel Beheer bv
  • Adviseur Pododynamic, Podocentrum HW
Politieke partijFractie Van Meel

drs. ing. M.A.P (Marianne) Muijzer – van der Meijden

drs. ing. M.A.P Muijzer – van der Meijden
contactgegevens en taken drs. ing. M.A.P (Marianne) Muijzer – van der Meijden
FunctieWaarnemend griffier
Telefoonnummer088 - 647 14 06
E-mailadresmarianne.muijzer@binnenmaas.nl